PRACA DLA PIELĘGNIAREK

Legalna praca w Niemczech

PRACA DLA PIELĘGNIAREK - Praca-wyszukiwarka.plMasz wykształcenie pielęgniarskie, ale dotychczasowa praca nie satysfakcjonuje cię lub masz kłopot z jej znalezieniem? Może należałoby przemyśleć wybór, jakim jest legalna praca w Niemczech? Wiele tamtejszych szpitali poszukuje do pracy pielęgniarek, również zza wschodniej granicy. Wśród ogłoszeń można znaleźć zarówno te dotyczące pracy wymagającej opieki nad osobami starszymi, jak i na oddziałach specjalistycznych szpitali. W tym drugim przypadku większość pracodawców zapewnia wszystkie wymagane szkolenia oraz możliwość nostryfikacji dyplomu. Z kolei sieci domów opieki dla osób starszych czasem umożliwiają wybór miejsca, w którym chciałoby się podjąć pracę.

Dla kogo?

Osoby, które mają potwierdzone świadectwem umiejętności są wyjątkowo mile widziane. W grę wchodzi zarówno dyplom studiów licencjackich, magisterskich jak i dyplom pielęgniarski. Wszystkie dodatkowe kursy i zaliczone szkolenia będą naturalnie zaletą.

Znajomość języka niemieckiego jest wymagana, ale wystarczy stopień zapewniający prostą komunikację. Oczekiwany poziom kompetencji językowych to A2/B1. Oczywiście im lepszą znajomość języka posiadasz, tym łatwiej będzie można się postarać o pracę na lepszym stanowisku. Znaczna większość klinik zapewnia osobom zatrudnionym bezpłatny szkolenie językowe, który podniesie wasze kompetencje i umożliwi zapoznanie się ze specjalistyczną terminologią medyczną.

Korzyści

Osoby zatrudnione mogą także liczyć na zagwarantowanie pakietu relokacyjnego oraz pomoc w znalezieniu nowego lokum oraz przy przeprowadzce. Niektórzy pracodawcy gwarantują bezpłatne mieszkanie na okres pierwszych trzech miesięcy. Wysokość zarobków, w zależności od konkretnego miejsca i zakresu obowiązków waha się między 2.000 – 3.500 Euro. Praca jest w 100% legalna, a więc otrzymasz odpowiednią umowę określającą warunki, na których będziesz zatrudniona, a także odprowadzisz składki na ubezpieczenie.

Nie trać czasu i zaplanuj rozmowę kwalifikacyjną jeszcze dziś. Stabilna praca na podstawie umowy, możliwość rozwoju w nowoczesnych placówkach medycznych oraz wysokie zarobki czekają na ciebie!

Aktualne oferty pracy w Niemczech dla absolwentek pielęgniarstwa – http://mb-service.pl/pl/dla-pracownikow/praca-dla-pielegniarek-niemcy.html